دومین قرعه‌کشی مـدرسـه ایـنــورس


سه شنبه 3 اسفند 95
یکشنبه 15 اسفند 95
پنجشنبه 19 اسفند 95
برگزار شد

اولین دوره قرعه‌کشی مدرسه اینورس، فرصتی استثنایی برای 4163 دانشجوی با‌انگیزه و خوش‌ذوق بود که از 12 دانشگاه تهران در این رویداد پر هیجان شرکت کردند. در انتهای این رویداد علاوه بر 8 برنده اصلی، تمامی شرکت‌کنندگان دیگر آن نیز شیرینی برنده‌شدن را چشیده و از تخفیف ثبت‌نام قابل استفاده برای تمامی دوره‌های مدرسه اینورس بهرمند شدند.

 

اکنون در اسفندماه 1395، با نزدیک شدن به حال و هوای دلپذیر نوروزی و ایام خوش عیدی‌دادن و عیدی‌گرفتن، بار دیگر این امکان را برای علاقمندان و دانشجویان فراهم کرده‌ایم تا به رسم رایج سال نو، عیدی خود را به برندگان این قرعه‌کشی هدیه دهیم که البته نوبت دوم این قرعه‌کشی با تغییرات بسیاری همراه بوده است.

 

اولین تغییر آن اضافه شدن 5 دانشگاه دیگر به 12 دانشگاه قبلی بوده که سبب افزایش تعداد برندگان شده است.

 

تغییر دوم آن، افزایش تعداد برندگان به ازای هر دانشگاه است. در این نوبت هر دانشگاه، به جای یک برنده، سه برنده خواهد داشت! 3 برنده که هریک جایزه متفاوتی دارند. در ادامه تفاوت جوایز را مشاهده خواهید کرد.

 

تغییر سوم هم، این است که برنده اول هر دانشگاه، این امکان را خواهد داشت که 30 درصد تخفیف ثبت‌نام دوره‌های مستقل مدرسه اینورس را به یکی از دوستان خود هدیه دهد.
 

 

دانشجویان هر دانشگاه با انتخاب نام دانشگاه خود و طی کردن مراحل ثبت‌نام در این وبسایت، یک عضو به مجموعه دانشگاه خود اضافه می‌کنند و به محض اینکه تعداد اعضای ثبت شده یک دانشگاه به 150 نفر برسد، میان شرکت‌کنندگان آن دانشگاه قرعه‌کشی صورت می‌گیرد. برنده این قرعه‌کشی‌ از هر دانشگاه، امکان ثبت‌نام رایگان در یکی از دوره های مستقل را خواهد داشت که ارزش مالی آن بین 500.000 تا 000,000,1 تومان می­باشد. این دوره مستقل به انتخاب خود دانشجو خواهد بود. دوره مستقل کلاس‌‍‌هایی نظیر طراحی آکادمیک، مجسمه‌سازی، Photoshop، Illustrator، InDesign، 3dsMax، Digital Painting و ... هستند.

 

دانشگاهی که بیشترین تعداد عضویت را داشته باشد، دانشگاه منتخب برای ورود به قرعه‌کشی بزرگ است. از میان افراد دانشگاه برتر، یک برنده دیگر وجود دارد که جایزه او شهریه کامل یک ترم از رشته‌های مدرسه اینورس می­باشد که این شهریه بطور تقریبی بین 1.500.000 تا 2.000.000 تومان است. رشته‌‌هایی مانند انیمیشن، موشن گرافیک، طراحی آگهی تبلیغاتی و طراحی گرافیک.

 

 

جوایز برندگان این قرعه‌کشی، در یک نگاه به شرح ذیل خواهد بود:

  • برنده اول هر دانشگاه > ثبت‌نام دوره مستقل بصورت رایگان.
  • برنده دوم هر دانشگاه > ثبت‌نام دوره مستقل با 30 درصد تخفیف.
  • برنده سوم هر دانشگاه > ثبت‌نام دوره مستقل با 20 درصد تخفیف.
  • برنده بخش قرعه‌کشی بزرگ (دانشگاهی که بالاترین تعداد شرکت‌کنندگان را داشته است) > شهریه کامل یک ترم از رشته‌های تخصصی مدرسه اینورس به ارزش تقریبی بین 1.500.000 تا 2.000.000 تومان.
  • فرد معرفی‌شده توسط برنده اول هر دانشگاه > ثبت‌نام دوره مستقل با 30 درصد تخفیف.

 

 

در این قرعه‌کشی راهی وجود دارد که بواسطه آن می‌توانید شانس برنده شدن خود را افزایش دهید! پس از ثبت‌نام، در فضای کاربریتان، امکان دعوت دوستان برای شما فعال خواهد شد. با دعوت دوستان و درصورت پیوستن افراد به قرعه‌کشی، شما امتیاز دریافت می‌کنید. امتیاز بالای شما، نهایتا منجر به افزایش شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی خواهد شد.

 

این فرصت بی‌نظیر را از دست ندهید و هرچه سریعتر به این جریان بپیوندید.

نتیجه قرعه کشی
دانشگاه علم و فرهنگ
254


دانشگاه سوره
239


دانشگاه تهران
239


دانشگاه هنر تهران
191


دانشگاه شریعتی
176


دانشگاه الزهرا
164


آزاد تهران مرکز و هنر و معماری
143


آزاد واحد تهران شمال
117


دانشگاه علمی کاربردی
65


دانشگاه علوم تحقیقات
49


آزاد واحد تهران جنوب
36


دانشگاه صنعتی شریف
22


دانشگاه علم و صنعت
22


دانشگاه امیرکبیر
14


خواجه نصیر طوسی
6


دانشگاه تربیت مدرس
5


راهنما:
رنگی بودن لاین ها بیانگر آن است که دانشگاه مورد نظر از مرز 100 نفر عبور کرده است.
وجود علامت تیک بیانگر رسیدن دانشگاه به 150 نفر شرکت کننده و بدست آوردن حداقل تعداد لازم برای شرکت دادن دانشگاه مورد نظر در قرعه کشی است.
وجود ستاره در کنار نام دانشگاه بیانگر برنده فعلی قرعه کشی بزرگ مدرسه اینورس است. (شهریه یک ترم از رشته های مدرسه اینورس)
گزارش قرعه کشی

دومین قرعه‌کشی مدرسه اینورس روز یکشنبه 22 اسفند در محل مدرسه اینورس برگزار شد. پس از طی شدن مهلت 12 روزه ثبت‌نام، 6 دانشگاه موفق به رد‌شدن از 1500 نفر شرکت‌کننده شده و شرایط شرکت‌کردن در قرعه‌کشی را بدست آوردند. دانشگاه علم‌ و فرهنگ با 254 شرکت‌کننده رتبه اول را بدست آورد و پس از آن، دانشگاه‌های "سوره"، "تهران"، "هنر تهران"، "شریعتی" و "الزهرا" به ترتیب در رتبه‌های دوم تا ششم قرار گرفتند.

 

 

این قرعه‌کشی با حضور مدرسین مدرسه اینورس، آقایان حامد حکیمی، محمد کیوان‌مرز، شایان خلیل‌بیگی، محمد‌حسین شبانی و دانشجویان حاضر در آموزشگاه انجام شده و همچنین انتخاب تصادفی و تماس تلفنی با برندگان نیز با همراهی و کمک مدرسین و دانشجویان صورت گرفت.

 

 

در این نوبت از قرعه‌کشی افراد زیادی به تماس تلفنی اول پاسخ نداده و از‌همین‌رو هماهنگی تلفنی به بعد از قرعه‌کشی موکول شد. از میان برندگان این نوبت، "رتبه اول دانشگاه سوره"، آقای " رضا عباسی " به علت ثبت اشتباه نام دانشگاه (دانشجوی دانشگاهی غیر از دانشگاه‌های مجاز) و "رتبه دوم دانشگاه الزهرا"، خانم " هاجر سرجویی " به علت فارق‌التحصیل بودن رد شدند. جایگزین دو فرد نام برده، آقای " مجید سید‌آبادی " برای "رتبه اول دانشگاه سوره"، و خانم " زهرا صالحی " برای "رتبه دوم دانشگاه الزهرا" به قید قرعه انتخاب شدند.

 

 

نتیجه نهایی و اسامی برندگان هر دانشگاه در یک نگاه به شرح زیر است:

 

تصاویر روز قرعه کشی

ورود / عضویت
برای شرکت در قرعه کشی، ابتدا وارد شوید:
عضویت
شما در حال حاضر عضو سایت نمی‌باشید، برای ثبت‌نام اطلاعات زیر را پر کنید


عضویت شما با موفقیت انجام شد.
خوش آمدید!
حال میتوانید با انتخاب دانشگاه، در قرعه کشی شرکت نمایید.
ورود
رمز عبور ندارم یا فراموش کرده‌ام؟

تغییر رمزعبور
تغییر رمزعبور
رمزعبور شما با موفقیت تغییر یافت.
خوش آمدید!
خوش آمدید!
حال میتوانید با انتخاب دانشگاه، در قرعه کشی شرکت نمایید.
تغییر رمزعبور
لینک تغییر رمزعبور شما منقضی شده است.
زمان شما به پایان رسید.
پیگیری ثبت‌نام
پیگیری رزرو
در حال اتصال به پنل بانک...